Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10: automatyczny ekspres do kawy

Jakub Kornacki
Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10: automatyczny ekspres do kawy

Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10 to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego kawosza. Zaawansowane technologicznie urządzenie sprawi, że każdy będzie mógł się poczuć jak profesjonalny barista.

0

Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10 oferuje wiele ciekawych możliwości przygotowania napojów kawowych. Co najważniejsze, ziarna kawy są zawsze świeżo zmielone. W pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy w prosty i błyskawiczny sposób przygotuje dokładnie taką kawę, na jaką aktualnie masz ochotę. Zintegrowany pojemnik na mleko umożliwi przygotowanie spienionego mleka na kilka różnych sposobów.SM3061 (1)Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10 oferuje możliwość przygotowania aż 11 różnych napojów kawowych. Ciekawą funkcją jest fakt, iż użytkownik samodzielnie może zmieniać moc, temperaturę, a także wielkość każdego z poszczególnych rodzajów. Spersonalizowane "ulubione" przepisy można w prosty sposób zapisać w pamięci urządzenia. Producent zapewnia, że trwałe i chronione patentem ceramiczne młynki do kawy Saeco wydobędą z ziaren kawy pełnię smaku i aromatu. Młynek wyposażono w specjalną możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren kawy w dziesięciostopniowej skali.

SC3061_1_

W ekspresie do kawy Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10 zastosowano filtr AquaClean. Producent podkreśla, że dzięki niemu użytkownicy mogą zaparzyć nawet do 5000 filiżanek ulubionych napojów kawowych bez konieczności odkamieniania ekspresu. Warto podkreślić, że urządzenie to czyści swój obieg przy użyciu bieżącej wody po każdym włączeniu lub wyłączeniu. W ten sposób zachowana jest optymalna higiena ekspresu, natomiast każda filiżanka kawy zachowuje swój świeży, naturalny smak i zapach. Urządzenie prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie.

Ekspres do kawy Saeco PicoBaristo Silver SM3061/10 jest dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 3629 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.