Philips Smart ProEasy FC8792/01: odkurzacz automatyczny do każdej nawierzchni

Jakub Kornacki
Philips Smart ProEasy FC8792/01: odkurzacz automatyczny do każdej nawierzchni

Odkurzanie z Philips Smart ProEasy FC8792/01 stanie się proste i przyjemne. Odkurzacz automatyczny został przystosowany do pracy na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich.

0

Philips Smart ProEasy FC8792/01 zastosowano innowacyjny system Smart Detection. W jego skład wchodzi wiele inteligentnych chipów, 20 czujników i specjalny akcelerometr. System samodzielnie analizuje przestrzeń, następnie wykrywa zabrudzenia i automatycznie dostosowuje sprzątanie w taki sposób, aby było ono jak najbardziej efektywne. Zastosowane przez producenta czujniki podczerwieni mają na celu wykrywanie i unikanie wszelkich przeszkód.FC8792_01-RTP-global-001

Philips Smart ProEasy FC8792/01 został wyposażony w specjalny filtr Ultra Hygiene EPA12, którego zadanie polega na dokładnym zbieraniu najmniejszych drobinek kurzu i zanieczyszczeń. Oprócz tego filtruje on powietrze, które jest wydmuchiwane przez odkurzacz. Pojemnik na kurz posiada specjalną konstrukcję, dzięki której użytkownik może go bezproblemowo wyjąć, a następnie usunąć zanieczyszczenia bez konieczności dotykania ich dłońmi.

FC8792_01-E1P-global-001

Philips Smart ProEasy FC8792/01 jest niewielkim odkurzaczem automatycznym o dosyć sporej sile ssącej - 600 Pa. Produkt prezentuje się elegancko i nowocześnie. Jego miniaturowa konstrukcja i wysokość 58 mm sprawia, że bez najmniejszych problemów dotrze on pod kanapę, fotel, stolik oraz w inne trudno dostępne miejsca. Producent zapewnia, że w pełni naładowany wydajny akumulator pozwoli odkurzać przez 105 minut.

Roboty sprzątające Philips znajdziesz tutaj.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.