Philips Sonicare DiamondClean Smart: inteligentna szczoteczka soniczna

Jakub Kornacki
Philips Sonicare DiamondClean Smart: inteligentna szczoteczka soniczna

Inteligentna szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart zadba o odpowiednią higienę jamy ustnej, a także pozwoli uzyskać olśniewający uśmiech, który na zawsze pozostanie Twoją wizytówką.

0

Działanie najnowszej szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Smart opiera się na technologii SmartSensor, która współpracuje z bezpłatną aplikacją Philips Sonicare, dzięki której możesz liczyć na intuicyjną i perfekcyjną higienę całej jamy ustnej. Przeprowadzone przez producenta własne badania tegoroczne wskazują, że nowa szczoteczka soniczna usuwa nawet do dziesięciu razy więcej płytki nazębnej w porównaniu do tradycyjnych szczoteczek manualnych. Oprócz tego użytkownicy mogą liczyć na siedmiokrotnie zdrowsze dziąsła już po dwóch tygodniach korzystania.

Philips_Sonicare_DiamondClean_Smart_Full_Range

Główki szczotkujące Philips Sonicare DiamondClean Smart mają elastyczne, miękkie boki, które dostosowują się do kształtu zębów i dziąseł użytkownika. Główka Premium Plaque Control usuwa płytkę nazębną nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy również główkę Premium Gum Care oraz Premium White. Zadaniem pierwszej z nich jest dotarcie w głąb jamy ustnej aż po zęby trzonowe i dbanie zdrowie dziąseł, natomiast gęsto ułożone włosie w drugiej z główek eliminuje przebarwienia, a także wybiela i poleruje zęby.HX9924grey (2)

W uchwycie szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Smart znajdują się trzy inteligentne czujniki, które współpracują z dedykowaną aplikacją na urządzenia mobilne Philips Sonicare. Dzięki temu użytkownicy w czasie rzeczywistym otrzymują informacje na temat techniki szczotkowania. Aplikacja komunikuje się z wybranymi urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem technologii Bluetooth. W taki sposób można zadbać o perfekcyjną higienę i zdrowie jamy ustnej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczoteczek sonicznych Philips Sonicare DiamondClean Smart.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.