Philips StyleTouch Pure GC440: ręczna parownica do ubrań

Jakub Kornacki
Philips StyleTouch Pure GC440: ręczna parownica do ubrań

Popularność ręcznych parownic, czyli steamerów stale rośnie. Philips StyleTouch Pure GC440 jest najnowszym urządzeniem w ofercie producenta, przy użyciu którego w prosty i szybki sposób pozbędziemy się zagnieceń i odświeżymy tkaniny.

0

W wielu domach ręczna parownica zastępuje tradycyjne żelazko. Funkcjonalne urządzenie jest od niego lepsze, bowiem działa w dwojaki sposób. Po pierwsze usuwa zagniecenia, a przy okazji odświeża tkaniny. Tego typu produkt może okazać się idealnym rozwiązaniem w trakcie każdej podróży.GC440_47_A2_APS

Philips StyleTouch Pure GC440 w prosty, skuteczny i błyskawiczny sposób usuwa zagniecenia i to bez konieczności wyciągania deski do prasowania. Działanie urządzenia polega na ciągłym wyrzucie pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza ją i rozprostowuje włókna.

GC440 (1) (small)

Urządzenie jest gotowe do pracy bardzo szybko. Wystarczy jedynie nalać wodę do wbudowanego zbiornika, podłączyć do sieci energetycznej i odczekać minutę. Funkcja 2w1 umożliwia pracę z produktem zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Zbiornik o pojemności 200 ml wystarczy do całkowitego usunięcia zagnieceń z 3-4 ubrań.

Steamer Philips StyleTouch Pure GC440 wyceniono na 449 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane