Philips TV OLED 9002 z nagrodą EISA Best Buy OLED 2017-2018

Jakub Kornacki
Philips TV OLED 9002 z nagrodą EISA Best Buy OLED 2017-2018

Nowoczesny telewizor Philips TV OLED 9002 został odznaczony prestiżowym wyróżnieniem EISA w kategorii "Best Buy OLED 2017-2018". 

0

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych doceniło Philips TV OLED 9002. Telewizor ten łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, szereg funkcjonalnych rozwiązań oraz przystępną cenę. Jury stwierdziło, że model ten zdecydowanie wyróżnia się na rozwijającym się wciąż rynku ekranów OLED.Philips OLED 9002 (1)

Philips TV OLED 9002 jest drugim telewizorem z ekranem OLED w portfolio producenta. Swoje działanie urządzenie opiera na autorskim rozwiązaniu - procesorze P5. Charakteryzuje się on zwiększoną mocą obliczeniową, co przejawia się w możliwości uzyskania płynnego, dynamicznego obrazu. Wszystkich jury urzekło również bogactwo i głębia kolorów, wysoki kontrast, ostrość ruchu oraz wyraźne detale.Philips OLED 9002_EISA Award

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych zwróciło również uwagę na autorską technologię producenta. Mowa tu o Ambilight. Jest to system, który współpracuje z diodami LED umieszczonymi z tyłu ekranu. W ten sposób widz może odnieść wrażenie, że obraz wychodzi poza obudowę odbiornika, a dodatkowo oferuje możliwość zanurzenia się w głębi kolorów.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.