Philips Viva Collection HR1887/80: funkcjonalna wyciskarka do soków

Jakub Kornacki
Philips Viva Collection HR1887/80: funkcjonalna wyciskarka do soków

Jeśli zależy Ci na zdrowi i dobrym samopoczuciu, to zastanów się nad zakupem praktycznej wyciskarki Philips Viva Collection HR1887/80, przy pomocy której każdego dnia przygotujesz świeże soki pełne wartościowych składników odżywczych.

0

Philips Viva Collection HR1887/80 to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które dostarczy Tobie oraz Twoim najbliższym porządną dawkę witamin każdego dnia. Urządzenie współpracuje z dedykowaną aplikacją Philips Healthy Drinks na wybrane gadżety mobilne, wewnątrz której można znaleźć wiele przepisów oraz inspiracje do przyrządzenia świeżych soków owocowych. Dzięki nim dostarczysz organizmowi bombę energetyczną bądź oczyścisz go z toksyn.

HR1887_80-APP-global-001

Philips Viva Collection HR1887/80 o stylowym i nowoczesnym wzornictwie wykorzystuje funkcjonalne rozwiązania, które z pewnością docenią użytkownicy. Wszystkie elementy urządzenia można w prosty sposób rozkręcić, by następnie bezpiecznie umyć je w zmywarce. Duży otwór na owoce i warzywa o szerokości 70 mm sprawia, że nie trzeba będzie ich przed włożeniem i wyciśnięciem rozkrajać na drobne kawałki.HR1887_80-A2P-global-001

Przeprowadzone badania potwierdzają, że najnowsza wyciskarka Philips Viva Collection HR1887/80 jest w stanie wycisnąć nawet do 80% zawartości soku z owoców i warzyw. Praktyczne urządzenie zostało wyposażone w blokadę kapania, dzięki której blat kuchenny zawsze pozostanie czysty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyciskarek do soku marki Philips.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.