Philips wprowadza pierwszy telewizor z platformą Roku

Marek Cekaw
Philips wprowadza pierwszy telewizor z platformą Roku

Holenderski koncern Philips, wprowadził do sprzedaży pierwszy model odbiornika telewizyjnego Smart TV, wyposażonego w platformę Roku OS. Telewizor dostępny jest w wersji 40, 43 oraz 50-cali i można go zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. 

0

Coraz więcej producentów wprowadza do sprzedaży telewizory Smart TV, wyposażone w platformę Roku OS. Na rynku dostępne są już modele firm RCA oraz TCL, a teraz doszedł kolejny koncern, który postawił na tę platformę. Jest nim Philips, który rozpoczął właśnie sprzedaż nowego modelu.

Telewizory z platformą Roku OS oferujące rozdzielczość 1080p, działają na podobnej zasadzie jak Roku Streaming Stick. Mają odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu użytkownik otrzymuje dostęp do tysięcy różnych kanałów filmowych. Zaletą tego rozwiązania jest również to, że obecnie sterowanie sprzętem odbywa się przy pomocy tylko jednego pilota, co jest znacznie wygodniejsze.

Oprócz gniazd HDMI, umożliwiających podłączenie sprzętu do cyfrowych źródeł obrazu, sprzęt ma także wbudowany cyfrowy tuner telewizji naziemnej.

Odbiorniki oferowane są w wersji 40", 43" oraz 50" i na amerykańskim rynku kosztują odpowiednio 349, 379 oraz 429 dolarów. Jest to więc sprzęt przeznaczony dla nieco mniej wymagającego użytkownika, choć nie brakuje mu zalet.

Philips Roku

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.