Piekarnik Amica Zen

Michał Wójcik
Piekarnik Amica Zen

Firma Amica, uruchomiła właśnie stronę internetową poświęconą jednemu ze swoich najnowszych produktów. Mowa o piekarniku Zen, który otrzymał nagrodę red dot best of the best 2012, przyznawanej za wybitne osiągnięcia w zakresie designu.

0

Strona jest czarno-biała, co nawiązuje do kolorystyki dwóch wersji urządzenia. Sam piekarnik jest wyposażony w drewnianych uchwyt, który można dobrać według własnych upodobań. Nowa strona zawiera także zakładkę "zaaranżuj swoją kuchnię z ZEN”, gdzie można sobie dobierać kilkanaście kolorów ścian, frontów szafek kuchennych i blatów oraz frontu wyspy, tak aby skomponować odpowiedni dla siebie zestaw z najnowszym piekarnikiem.

Piekarnik Zen

Zen

Na tej samej stronie zenstore.pl do kompletu można też dobrać sobie okap kominowy Zen o wykończeniu czarny mat plus czarne szkło. Nazwa piekarnika jest zainspirowana filozofią Zen, która głosi, że że radości i szczęścia nie trzeba szukać wyłącznie w wielkich sprawach, ale można je osiągnąć za sprawą rzetelnego wykonywania nawet drobnych codziennych czynności.

Piekarnik Zen możemy kupić za 4 000 złotych.

Źródło: Amica

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.