Plantronics z nagrodami Red Dot Awards 2016

Jakub Kornacki
Plantronics z nagrodami Red Dot Awards 2016

Firma specjalizująca się w produkcji zaawansowanych rozwiązań audio, marka Plantronics została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Red Dot Awards 2016 w dziedzinie wzornictwa. 

0

Wśród nagrodzonych produktów znajdują się trzy urządzenia: Voyager 5200, Voyager Focus UC i BackBeat GO 3. Do tegorocznej edycji konkursu Red Dot Product Design zgłoszonych zostało ponad 5200 produktów z 57 krajów całego świata. Wyłącznie urządzenia, które wyróżniają się swoją konstrukcją, doskonałością technologiczną, funkcjonalnością i wzornictwem, mogą liczyć na uznanie prestiżowego tytułu.

Plantronics Voyager 5200 to wysokiej jakości słuchawka, która została zaprojektowane przede wszystkim dla zapewnienia stabilności i komfortu użytkowania. Wysokiej jakości urządzenie jest w stanie dostosować się do różnych kształtów i rozmiarów ucha. Producent podkreśla, że w pełni naładowana słuchawka jest w stanie zapewnić nawet do siedmiu godzin rozmów w ciągu dnia.

Plantronics Voyager Focus UC powstała dla ujednoliconej komunikacji i aplikacji multimedialnych. to produkt skierowany przede wszystkim dla osób pracujących w otwartym biurze oraz innych hałaśliwych miejscach. Zestaw słuchawkowy jest w stanie zapewnić wysokiej jakości rozmowę dla obydwu stron.

Plantronics BackBeat GO 3 dostarcza żywy, wysokiej jakości dźwięk. Bezprzewodowa konstrukcja słuchawek jest w stanie zapewnić komfort użytkowania. Szeroką skalę dźwiękową w szerokim paśmie częstotliwości gwarantują 6-milimetrowe membrany przetworników, które zostały umieszczone w każdej ze słuchawek.

Źródło: Plantronics, AGDlab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.