Plug-in Camera: kamera monitoringu wtykana do gniazdka

Marek Cekaw
Plug-in Camera: kamera monitoringu wtykana do gniazdka

Na rynku dostępnych jest wiele modeli kamer monitoringu, lecz większość tych urządzeń wymaga doprowadzenia zasilana, co nieco utrudnia instalację. Ciekawe rozwiązanie tej kwestii opracowała firma SkyBell, prezentując model Plug-in Camera.

0

Plug-in Camera to bardzo prosta w instalacji kamera monitoringu. Użytkownik nie musi nawet używać do tego jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy bowiem, że wetknie kamerę bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Urządzenie zostało bowiem tak zaprojektowane, by zasilane było w podobny sposób jak elektryczne odświeżacze powietrza.

Produkt może być wykorzystany do monitoringu naszego domu, lub też współpracować z dzwonkami do drzwi tego producenta. Kamera oczywiście ma także własną dedykowaną aplikację mobilną, za pomocą której przesyła użytkownikowi powiadomienie, gdy czujnik ruchu wykryje intruza.

SkyBell1

Można też ręcznie aktywować nagrywanie, korzystając z przycisku na obudowie. Ma ona również dwukierunkowy system komunikacji, pozwalający zdalnie porozmawiać z osobami znajdującymi się w domu. Urządzenie może być więc przydatne do opieki nad dziećmi oraz osobami starszymi, gdy

Plug-in Camera trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku. Cena produktu nie jest jeszcze znana.

SkyBell2

Źródło: Skybell.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.