Pluszowa zabawka do usypiania dzieci

Marek Cekaw
Pluszowa zabawka do usypiania dzieci

Każdy rodzic doskonale wie, jak trudno jest uśpić małe dziecko. Na szczęście istnieje nowoczesna technologia, która może w tym pomóc, a takim produktem jest pluszowa sowa firmy Bubzi Co.

0

Pluszowa maskotka nie jest typową zabawką wykorzystywaną do zajęcia uwagi dziecka. To gadżet zaprojektowany jako pomoc w ich usypianiu. Przyjemny w dotyku pluszak został wyposażony w głośnik oraz sterującą elektronikę i oferuje kilka funkcji, pomagających dziecku się zrelaksować.

Potrafi odtwarzać 10 różnych kołysanek, które automatycznie wyłączają się po 30 minutach. Wśród nich są także naturalne dźwięki ptaków oraz odgłosy bijącego serca matki. Dodatkowo produkt ma wbudowaną lampę, która emituje łagodne światło. Nie jest to jednak tylko lampa, ale też projektor, wyświetlający na suficie rozgwieżdżone niebo. Światło powoli zmienia kolory, przyciągając uwagę dziecka.

Urządzenie może być nieocenionym pomocnikiem w zajmowaniu się niemowlęciem, a co więcej, jest w pełni przenośne, więc można z niego korzystać dosłownie wszędzie, np. podczas podróży. Produkt nie jest przy tym szczególnie drogi, gdyż można go zakupić a 35,97 dolarów.

Bubzi Co Baby

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.