Pływający głośnik na basen i do łazienki

Marek Cekaw
Pływający głośnik na basen i do łazienki

Wielu z nas lubi sobie posłuchać muzyki podczas kąpieli i porannej toalety. Wiele modeli głośników niezbyt dobrze znosi jednak wilgoć. Nie ma z tym jednak problemu głośnik firmy COWIN. Produkt jest w pełni wodoszczelny, a do tego unosi się na wodzie.

0

Głośnik należy do kategorii sprzętu, zaprojektowanego przede wszystkim do wodnych zabaw, na basenie lub w jeziorze. Jego obudowa ma certyfikat IPX 7, oznaczający pełną odporność na wodę oraz pył. Pokryta gumą obudowa, chroni natomiast sprzęt przed uszkodzeniami wynikającymi z uderzeń. Jego obudowa została tak skonstruowana, że może unosić się na wodzie.

COWIN1

Sprzęt wyposażono w technologię Bluetooth 4.0, specjalnie zoptymalizowaną do tego, by zapewniać czysty dźwięk, przy równoczesnym ograniczeniu zużycia energii. Dźwięk wydobywa się natomiast z 10 W głośnika wspomaganego trzema pasywnymi subwooferami wzmacniającymi emisję tonów niskich.

COWIN2

Sprzęt wyposażono także w dwa akumulatory o pojemności 1200 mAh każdy, które według deklaracji producenta, zapewniają do 8-10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu.

Produkt oferowany jest w cenie 50 dolarów.

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane