Podgrzewane maty do materaca

Marek Cekaw
Podgrzewane maty do materaca

Zima to okres, w którym szczególnie potrzebujemy ciepła. W dzisiejszych czasach nie jest to problemem, gdyż mamy różnego rodzaju grzejniki, czy też koce elektryczne. Ciepło możemy sobie zapewnić również w łóżku.

0

Kładzenie się zimą do chłodnego łóżka nie należy do przyjemności. Zanim się rozgrzejemy minie bowiem trochę czasu, ale na szczęście można go znacznie skrócić. Wystarczy zakupić maty grzewcze, przeznaczone do materaca na którym śpimy.

Są to specjalne moduły umieszczane na szczycie materaca, mające oczywiście własne poszewki i praktycznie niewykrywalne elementy grzewcze, które nie obniżą komfortu spania. Wyposażono je także w niezależny system sterowania dla obu stron łóżka, dzięki czemu dwie osoby mogą regulować ustawienia całkowicie niezależnie, dobierając temperaturę zgodną ze swymi upodobaniami.

A zakres ustawień jest dość spory, gdyż maty mają aż 10 poziomów grzania, a także automatyczny wyłącznik, który deaktywuje je po 10 godzinach pracy. W zależności od wymiarów materaca, maty dostępne są w cenie od 139,95 do 229,95 dolarów.

mata

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.