Poręczna zaparzarka do kawy na zimno

Marek Cekaw
Poręczna zaparzarka do kawy na zimno

Firma EZE Home Goods spełnia marzenia wszystkich amatorów kawy parzonej na zimno i przygotowała specjalną butelkę, która w całkiem wygodny sposób pozwala nam ją przygotować.

0

Produkt nazywa się YINUO i powstał dla osób, które uwielbiają kawę parzoną na zimno, doskonale zdających sobie sprawę z tego, że ta metoda jej przygotowania wydobywa pełniejszy smak, a przy tym powstaje mniej kwasu przez co jest zdrowsza dla naszego organizmu.

EZE Cold Brew Coffee Maker Bottle1

Niestety przygotowanie kawy parzonej na zimno to czynność stanowiąca ogromne wyzwanie dla wielu jej smakoszy, ponieważ ponieważ zupełnie nie przypomina zaparzania tradycyjnej kawy. Trwa bowiem kilka godzin i wymaga posiadania specjalnych narzędzi, ale na szczęście YINUO znacznie tę czynność uprości.

EZE Cold Brew Coffee Maker Bottle2

YINUO jest zaparzarką o pojemności 828 ml, która może być używana do parzenia kawy na zimno, ale też przygotowywania herbaty oraz innych napojów. Produkt zaprojektowano w taki sposób, aby był maksymalnie łatwy i wygodny w użyciu. Wystarczy więc włożyć ziarna do specjalnego pojemnika wykonanego z metalowej siatki, dodać wodę i potrząsnąć, a następnie odstawić pojemnik na co najmniej osiem godzin do lodówki.

EZE Cold Brew Coffee Maker Bottle3

Produkt dostępny jest w cenie 13,99 dolarów.

EZE Cold Brew Coffee Maker Bottle4

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.