Prime3 STR11: trymer wielofunkcyjny

Jakub Kornacki
Prime3 STR11: trymer wielofunkcyjny

Trymer wielofunkcyjny Prime3 STR11 to gadżet, który powinien znajdować się w łazience każdego mężczyzny dbającego o swój wygląd. Urządzenie gwarantuje odpowiednią stylizację fryzury oraz brody.

0

Prime3 STR11 to prawdziwy niezbędnik każdego mężczyzny. Wielofunkcyjne urządzenie sprawi, że wizyty w salonie fryzjerskim zostaną ograniczone do minimum. Na wyposażeniu trymera znajduje się kilka przeróżnych końcówek, z których każda przeznaczona jest do innych zadań.str11-828x1030

Wraz z Prime3 STR11 użytkownik dostaje 5 wymiennych głowic do podcinania, golenia i strzyżenia. Oprócz tego na wyposażeniu zestawu znajdziemy także 4 wymienne końcówki do regulacji długości strzyżenia - 3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm. Dodatkowo producent wyposażył urządzenie w końcówkę trymera, dzięki której każdy mężczyzna będzie mógł zadbać o nadanie odpowiedniego kształtu brodzie. Charakteryzuje się ona możliwością regulacji długości strzyżenia od 3 do 5 mm.

W Prime3 STR11 zastosowano wysokiej jakości akumulatory Ni-MH bez efektu pamięci. Producent podkreśla, że w pełni naładowane baterie umożliwiają 45-minutową pracę. Urządzenie jest lekkie i ergonomiczne. W zestawie znajdziemy także trymer do uszu, nosa i brwi oraz mini golarkę foliową.

Szukasz odpowiedniego trymera? Zajrzyj tutaj.

Źródło: Prime3, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.