Prodigy 2.0: wielofunkcyjne łóżko do sypialni

Marek Cekaw
Prodigy 2.0: wielofunkcyjne łóżko do sypialni

Sen jest dla naszego organizmu bardzo ważny, dlatego istotne jest, aby był jak najlepszej jakości. Taki sen zapewni nam Prodigy 2.0, najnowszy model łóżka oferowanego przez firmę Leggett & Platt.

0

Nie jest to jednak zwykłe łóżko, które zakupimy w pierwszym lepszym sklepie meblowym. Ten model to klasa sama w sobie, wyposażona we wszelkie udogodnienia, jakie możemy sobie tylko wymarzyć.

lozko1

Produkt posiada m.in., wbudowany budzik, który rano obudzi nas przy pomocy delikatnych wibracji generowanych przez system masażu. Ma także funkcję mocowania poduszki, dzięki której będzie ona zawsze znajdować się tam gdzie powinna. Oprócz tego, dysponuje systemem regulowania pozycji, pozwalającym dopasować kształt materaca do indywidualnych potrzeb użytkownika.

To oczywiście nie wszystkie funkcje tego produktu. Materac ma także piankę z pamięcią kształtu dopasowującą się do ciała oraz specjalne elementy wypełnione chłodzącym żelem, które w nocy poprawiają komfort wypoczynku, zapobiegając przegrzewaniu się ciała.

lozko2

Wszystkie funkcje tego łóżka, kontrolowane są przez specjalny pilot dotykowym lub smartfona z Androidem oraz iOS. Jakby tego było mało, w ramę wbudowany jest hub z kilkoma portami USB, umożliwiający ładowanie urządzeń przenośnych.

lozko3

Produkt bez wątpienia zapewni nam wypoczynek na najwyższym poziomie, ale nie jest tani. Model dwuosobowy kosztuje 2998,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.