"Promocja, że ho ho" marki Philips

Michał Wójcik
&quotPromocja, że ho ho" marki Philips

Mamy informacje o kolejnej akcji promocyjnej. Tym razem atrakcyjną promocję dla swoich klientów przygotowała firma Philips. Akcja potrwa do końca bieżącego roku i objętych jest nią dziesiątki modeli czajników, blenderów ręcznych i stojących, mikserów, sokowirówek, parowarów, tosterów, wyciskarek do cytrusów, ekspresów przelewowych do kawy, robotów kuchennych, wypiekaczy do chleba, grilli, czy frytownic. Co należy zrobić aby wziąć w niej udział i cieszyć się darmowymi prezentami?

0

Jeśli zakupisz produkty lub produkty promocyjne o łącznej wartości min. 299 złotych, powinieneś przesłać dowód zakupu, formularz zgłoszeniowy oraz kod kreskowy z opakowania na adres: Promocja że, Ho Ho Ho!”, ul. Wolbromska 38, 03-680 Warszawa.

Promocja marki Philips

Sprawi to, że będziesz mógł odebrać blender ręczny HR1363 z ostrzami o podwójnym działaniu, dzbankiem z pokrywką o pojemności 0,5l oraz rozdrabniaczem do cebuli, ziół, żółtego sera. Dodatkowym prezentem będzie kalendarz z ciekawymi przepisami kulinarnymi na każdy miesiąc nadchodzącego 2013 roku.

Źródło: Philips

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.