RCA: nowe telewizory z Roku TV

Marek Cekaw
RCA: nowe telewizory z Roku TV

Firma RCA dawno nie prezentowała nowych telewizorów, ale teraz naprawia ten błąd i zapowiada aż trzy modele z systemem Roku OS. Nie oferują wprawdzie rozdzielczości 4K, ale za to są dostępne w bardzo przystępnych cenach.

0

Amerykańska firma RCA jakiś czas temu znalazła dla siebie miejsce na rynku producentów sprzętu RTV, oferując telewizory w bardzo przystępnych cenach. Wprawdzie ostatnio nieco o niej przycichło, ale producent właśnie powraca, prezentując trzy nowe modele z platformą Roku OS.

Telewizory nieco odstają od współczesnych standardów, gdyż nie oferują rozdzielczości 4K. Nie oznacza to jednak, że są złe. Wyposażono je w platformę Roku OS, zapewniającą nie tylko sporą funkcjonalność z mnóstwem aplikacji, ale też dostęp do bogatej oferty telewizyjnej. Odbiorniki dają dostęp do ponad 300 różnego rodzaju kanałów, poprzez funkcję Roku Search.

Najtańszym modelem w rodzinie jest 32" model, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Dostaniemy go za jedyne 250 dolarów. Oprócz tego producent przygotował także modele 43" i 50", które wyświetlają już obraz w Full HD. Dostępne są w cenie odpowiednio 380 i 499 dolarów.

Nie jest to więc sprzęt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale za taką cenę trudno oczekiwać czegoś lepszego.

RCA-Roku-TV_1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.