RED MONSTRO 8K VV: kamera dla profesjonalistów

Marek Cekaw
RED MONSTRO 8K VV: kamera dla profesjonalistów

Firma RED, znana z produkcji wysokiej klasy aparatów oraz kamer wideo, zaprezentowała kolejny model kamery przeznaczonej dla profesjonalistów. MONSTRO 8K VV wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 35,4 MP i nagrywa wideo w 8K.

0

RED jest przedsiębiorstwem niezbyt popularnym wśród amatorów, ale na pewno z pewnością dobrze znają ją profesjonaliści oraz przemysł filmowy. Jej sprzęt działa nawet na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, dostarczając przepięknych zdjęć naszej planety.

RED MONSTRO 8K VV 1

Producent wprowadza właśnie na rynek zupełnie nowy model aparatu przeznaczony dla niezwykle wymagających użytkowników. RED MONSTRO 8K VV dysponuje pełnoramkowym sensorem o imponującej rozdzielczości 35,4 MP, który potrafi rejestrować wideo w 8K i 60 klatkach na sekundę, przesyłając dane z prędkością 300 MB/s. A zapisywane są w formacie RAW oraz Apple ProRes lub Avid DNxHD/HR.

RED MONSTRO 8K VV 2

Sprzęt należy do rodziny BRAIN co oznacza modułową budowę, zapewniającą możliwość łatwego ulepszenia sprzętu i dopasowania go do konkretnych potrzeb. Cena kamery w podstawowej wersji zaczyna się od 79 500 dolarów.

RED MONSTRO 8K VV 3

RED MONSTRO 8K VV 4

Źródło: Red.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.