Radioodtwarzacz samochodowy w niskiej cenie

Jakub Kornacki
Radioodtwarzacz samochodowy w niskiej cenie

Firma Audiomedia wprowadziła do sprzedaży radioodtwarzacz samochodowy z najnowszej linii przewidzianej na 2013 rok. Model AMR113 ma wbudowany niebieski wyświetlacz LCD z analizatorem widma oraz jest wzbogacony w czterokanałowy wzmacniacz o przewidzianej mocy 20 W na każdy głośnik.

0

Charakteryzujący się interesującym wzornictwem radioodtwarzacz ma wbudowany slot na kartę SD/MMC, gniazdo USB 2.0 oraz złącze AUX mini-jack. Urządzenie odtworzy muzykę w formacie MP3 i WMA z przenośnych nośników pamięci o pojemności nieprzekraczającej 32 GB. Wejście AUX pozwala na podłączenie dowolnego przenośnego odtwarzacza muzycznego, które posiada wejście słuchawkowe, np. smartfonu. Konwersja cyfrowo - analogowa jest możliwa dzięki wbudowanym szesnastobitowym przetwornikom typu Sigma-Delta. Dodatkowo urządzenie posiada dwukanałowe liniowe wyjście RCA.

Audiomedia AMR113

Audiomedia AMR113 ma wbudowany korektor barwy dźwięku, który oprócz standardowej regulacji tonów niskich i wysokich pozwala na dostosowanie brzmienia do aktualnie odtwarzanego gatunku muzycznego.
Wbudowane złącze ISO oraz głębokość instalacyjna wynosząca 8 cm sprawia, że urządzenie łatwo zamontować nawet w nietypowych pojazdach, takich jak maszyny rolnicze czy budowlane.

Sugerowana cena detaliczna najnowszego odtwarzacza samochodowego Audiomedia AMR113 wynosi 99 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.