Razer Thresher Ultimate: headset dla graczy

Marek Cekaw
Razer Thresher Ultimate: headset dla graczy

Producenci słuchawek gamingowych poświęcają coraz więcej czasu na projektowanie sprzętu spełniającego wszystkie potrzeby fanów elektronicznej rozrywki. Jednym z nowych produktów do nich skierowanych jest bezprzewodowy headset Razer Thresher Ultimate.

0

Zestaw został przygotowany specjalnie do współpracy z konsolami PlayStation 4 oraz Xbox One, ale współpracuje również z komputerami PC.

Wyposażono go w 50 mm przetworniki z neodymowymi magnesami, których pasmo przenoszenia dźwięku ma zakres od 12 Hz do 28 kHz przy impedancji 32 Ohm i czułości 105 dB. Dołączony do zestawu cyfrowy mikrofon ma natomiast pasmo przenoszenia od 10 Hz do 10 kHz, zaś czułość wynosi 38 dB.

Słuchawki są oczywiście bezprzewodowe i mogą działać w odległości do 12 metrów od źródła dźwięku. Producent wyposażył je więc w akumulator, który według oficjalnych danych wystarcza na maksymalnie 16 godzin działania. Jego ponowne naładowanie zajmuje cztery godziny.

Razer zadbał nie tylko o funkcjonalność słuchawek, ale również komfort użytkownika. Wyposażono je więc w nauszniki wykonane z pianki z pamięcią kształtu i obszyte sztuczną skórą. Dzięki temu zapewniana jest nie tylko wygoda nawet podczas dłuższych sesji, ale również doskonała izolacja od hałasów otoczenia. Dodatkowym atutem produktu jest pianka nasączona chłodzącym żelem, co zapobiega poceniu się uszu.

Słuchawki Razer Thresher Ultimate jest już dostępne w sprzedaży i na rynku europejskim oferowane są w cenie 279,99 euro.

Razer Thresher Ultimate1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane