Renaisscent: inteligentny dyfuzor zapachowy

Marek Cekaw
Renaisscent: inteligentny dyfuzor zapachowy

Domowa aromaterapia staje się coraz częstszym sposobem na odprężenie się po ciężkim dniu pracy. Powstają więc kolejne urządzenia służące do rozpylania zapachów, a jeden z takich produktów zaprezentowała firma Renaisscent.

0

Opracowane przez nią urządzenie nie jest typowym dyfuzorem zapachów, który możemy kupić w pobliskim sklepie. To sprzęt inteligentny, wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacznie podnoszą jego funkcjonalność.

Sprzęt funkcjonuje w oparciu o specjalnie przygotowane kapsułki zapachowe. Producent przygotował cztery ich rodzaje, a każda z nich zawiera trzy różne aromaty, co daje łącznie 12 zapachów. Jako, że dyfuzor jest inteligentny, więc automatycznie rozpoznaje włożone do niego kapsułki, a dedykowana aplikacja umożliwia sterowanie jego funkcjami. Użytkownik może więc samodzielnie mieszać zapachy z każdego zestawu kapsułek, uzyskując całkowicie różne konfiguracje aromatów. Może też ustawić ilość emitowanego zapachu oraz czas działania urządzenia.

Funkcja zdalnego sterowania jest bardzo interesującym dodatkiem, gdyż pozwala jeszcze w drodze z pracy, włączyć dyfuzor i dzięki temu powita nas w progu odprężająca atmosfera. Produkt w sprzedaży pojawi się pod koniec stycznia przyszłego roku i kosztować ma 206 dolarów.

Zamówienia można składać na stronie Indiegogo, gdzie poznacie szczegóły techniczne sprzętu.

renaisscent1

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.