SOUL Electronics X-SHOCK: bezpieczne słuchawki dla biegaczy

Marek Cekaw
SOUL Electronics X-SHOCK: bezpieczne słuchawki dla biegaczy

Osoby uwielbiające wieczorami biegać z muzyka na uszach, nie muszą teraz obawiać się, że ktoś na nich wpadnie. Bezpieczeństwo zapewnią im nowe bezprzewodowe słuchawki X-SHOCK, firmy SOUL Electronics.

0

Wiele osób lubi sobie po ciężkim dniu pracy pobiegać w celach relaksacyjnych. Bieganie wieczorami lub w nocy ma jednak to do siebie, że stwarza pewne niebezpieczeństwo, gdyż taka osoba jest mało widoczna. Firma SOUL Electronics stworzyła więc słuchawki, które rozwiązują ten problem.

X-SHOCK to bezprzewodowe słuchawki przeznaczone dla biegaczy, wyposażone w podświetlenie LED'owe, które sprawia, że biegacz staje się doskonale widoczny dla kierowców przejeżdżających obok niego pojazdów. Słuchawki są całkowicie niezależne, a więc nie łączy je żaden przewód. Wykonano je z myślą o sportowcach, więc oprócz podświetlenia są także wodoodporne, a także wyposażone w system redukcji hałasów.

Współpracują także z cyfrowym asystentami takimi jak Siri czy Google Assistant, zaś wbudowana bateria zapewnia do 60 godzin działania na jednym ładowaniu. Oczywiście nie chodzi tu o baterię samych słuchawek, ta jest bowiem znacznie mniejsza. Natomiast w etui znajduje się powerbank, który naładuje je aż 18 razy, zapewniając wspomniane 60 godzin działania.

Produkt oferowany jest w kolorze białym i czarnym, a kosztuje 99 dolarów. W sprzedaży pojawi się jednak dopiero za jakiś czas, gdyż na razie konstruktorzy zbierają na Indiegogo pieniądze na rozpoczęcie seryjnej produkcji.

xshock_earbuds1

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.