SVINZ - wielofunkcyjny budzik z radiem

Marek Cekaw
SVINZ - wielofunkcyjny budzik z radiem

Budziki wcale nie muszą mieć ograniczonej funkcjonalności, sprowadzającej się do podnoszenia nas z łóżka. Produkt firmy SVINZ oferuje znacznie więcej możliwości, co podnosi atrakcyjność tego sprzętu.

0

Sprzęt zaprojektowano bowiem w taki sposób, by znacznie poszerzyć jego podstawową funkcjonalność. Wyposażono go więc w dwa całkowicie niezależne od siebie alarmy, w których można ustawić różny poziom głośności. Można też wybrać sposób budzenia i tak jeden z nich będzie używał dzwonka, natomiast drugi wykorzysta jedną z 20 zaprogramowanych stacji radiowych.

Sprzęt dysponuje bowiem cyfrowym tunerem FM, więc umożliwia także słuchanie ulubionych rozgłośni. Naturalnie nie zabrakło w nim także technologii Bluetooth, co wzbogaca go o funkcję bezprzewodowego głośnika, pozwalającego słuchać muzyki zapisanej w pamięci telefonu lub z muzycznych serwisów.

To jeszcze nie wszystkie możliwości produktu. Wyposażono go bowiem w wielokolorowe źródło światła o 4 poziomach jasności, więc może także pełnić funkcję nocnej lampki. Prócz tego ma gniazdo USB do ładowania smartfonów.

Ten bardzo użyteczny sprzęt firmy SVINZ może być nasz już za 39,99 dolarów.

SVINZ1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.