Saeco Xelsis SM7581/00: elegancki ekspres ciśnieniowy

Jakub Kornacki
Saeco Xelsis SM7581/00: elegancki ekspres ciśnieniowy

W pełni automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy Saeco Xelsis SM7581/00 sprawi, że każdy będzie mógł przygotować w domowym zaciszu ulubiony napój kawowy pełen smaku i aromatu.

0

Saeco Xelsis SM7581/00 jest profesjonalnym ekspresem do kawy. Zaawansowane technologicznie urządzenie oferuje możliwość przygotowania dwunastu różnych napojów kawowych. Urządzenie oferuje dostęp do wielu ciekawych opcji. Dzięki nim każda filiżanka kawy może zostać przygotowana według indywidualnych upodobań użytkownika. Może on bowiem zmieniać moc, czas parzenia, temperaturę, a nawet grubość zmielenia ziaren kawy.SM7581_00-RTP-global-001Saeco Xelsis SM7581/00 zastosowano wydajne i wytrzymałe młynki ceramiczne. Producent zapewnia, że są one w stanie przygotować nawet do 20 000 filiżanek kawy. Ciekawą możliwością jest wybór stopnia zmielenia ziaren - użytkownik ma do wyboru dwanaście różnych poziomów. 

SM7685 (5) (small)

Saeco Xelsis SM7581/00 zastosowano duży wyświetlacz dotykowy. Jego obsługa jest intuicyjna i nie powinna sprawić nikomu żadnego problemu. Warto wspomnieć o zastosowanym przez producenta filtrze AquaClean, który oczyszcza urządzenie po każdorazowym przygotowaniu napoju kawowego. W przypadku regularnych wymian filtra można zaparzyć nawet do 5000 filiżanek kawy bez potrzeby odkamieniania ekspresu.

Źródło: Saeco, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.