Samsung Flex Zone: gotuj kilka potraw jednocześnie

Jakub Kornacki
Samsung Flex Zone: gotuj kilka potraw jednocześnie

Przygotowanie wielu potraw jednocześnie to często nie lada wyzwanie nawet dla profesjonalnych kucharzy. Firma Samsung posiada w swoim portfolio ciekawą płytę indukcyjną, która pomoże rozwiązać ten problem.

0

Przygotowanie przyjęcia dla znajomych czy obiadu dla rodziny tylko z pozoru wydaje się prostym zadaniem. Kłopoty zaczynają się już na samym początku, gdy zastanawiamy się, co właściwie zaserwować gościom. Nagle okazuje się, że do przygotowania mamy wiele składników, a przecież zależy nam, by każdy z nich był odpowiednio przygotowany i ostatecznie podany jako ciepły.

W swojej bogatej ofercie płyt indukcyjnych marka Samsung posiada wiele atrakcyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest płyta indukcyjna wyposażona w dużą, otwartą powierzchnię grzewczą. Została ona stworzona na potrzeby klientów, którzy chcieliby gotować kilka potraw jednocześnie. Od teraz nawet najwięksi wrogowie kuchni polubią gotowanie!

Powierzchnia grzewcza Flex Zone jest naprawdę duża i jest w stanie pomieścić kilka garnków i patelni o różnych kształtach i rozmiarach. Gotowanie przy użyciu płyty indukcyjnej marki Samsung jest bardzo proste. Innowacyjna płyta grzewcza wykorzystuje szereg energooszczędnych rozwiązań. Użytkownicy mogą liczyć na zmniejszenie kosztów związanych z opłatą za prąd, bowiem inteligentne urządzenie nagrzewa wyłącznie tą powierzchnię, na której znajduje się naczynie. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być funkcja Keep Warm, dzięki której przygotowane już potrawy zachowają swoją temperaturę.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.