Samsung NW700: minimalistyczny soundbar do kina domowego

Marek Cekaw
Samsung NW700: minimalistyczny soundbar do kina domowego

Samsung zaprezentował nowy model soudbara, który spodoba się wszystkim osobom uwielbiającym minimalizm. Model NW700, zaprojektowano w taki sposób, by wtopił się w wystrój naszego salonu.

0

Wiele osób nie chce wyposażać zestawów kina domowego w rozbudowane systemy głośnikowe, gdyż zajmują sporo miejsca i mogą zaburzać wystrój salonu. Rozwiązaniem są soundbary, lecz ich wzornictwo również nie jest dla wielu osób zachęcające. Rozwiązaniem problemu może być nowy model listwy dźwiękowej zapowiedziany przez Samsunga.

Samsung NW700 1

Samsung NW700 to minimalistyczny soundbar, który idealnie pasuje do cienkich telewizorów tego koreańskiego producenta, zlewając się z wystrojem otoczenia. I choć jego rozmiary nie są duże, gdyż grubość wynosi jedynie 53,5 mm, to wcale nie oznacza słabszej jakości dźwięku.

Samsung NW700 2

Producentowi udało się bowiem upakować w nim nie tylko zestaw głośników, ale również subwoofer dbający o niskie tony. Jest także technologia eliminująca zniekształcenia dźwięku oraz trzy tryby pracy, w tym także opcja Smart Mode, która automatycznie dopasowuje natężenie dźwięku oraz efekty przestrzenne.

Samsung NW700 3

Samsung NW700 zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas styczniowych targów CES 2018, które odbędą się w Las Vegas. Wówczas poznamy jego pełną specyfikację techniczną oraz cenę.

Źródło: Samsung.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.