Samsung POWERbot Essential Wi-Fi: innowacyjny robot sprzątający

Jakub Kornacki
Samsung POWERbot Essential Wi-Fi: innowacyjny robot sprzątający

Innowacyjny robot sprzątający Samsung POWERbot Essential Wi-Fi wprowadza rewolucyjne rozwiązania w segmencie dbania o czystość w domu. Model o zwiększonej sile ssącej wyposażono w funkcje ułatwiające sprzątanie.

0

Cechą wyróżniającą innowacyjnego robota odkurzającego Samsung POWERbot Essential Wi-Fi jest przede wszystkim ogromna siła ssąca. Producent wyposażył urządzenie w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi, który znacznie rozbudowuje funkcjonalność urządzenia. Dzięki niemu użytkownik może np. ustalić harmonogram pracy robota odkurzającego, a także zarządzać urządzeniem za pośrednictwem wybranych urządzeń mobilnych.bn1

Samsung POWERbot Essential Wi-Fi wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Jednym z najważniejszych jest niewątpliwie zaawansowany system Visionary Mapping Plus, w skład którego wchodzi cyfrowa kamera oraz wiele czujników, za pomocą których urządzenie identyfikuje otoczenie. Ustalają one optymalną trasę sprzątania oraz unikają różnego rodzaju przeszkody napotkane po drodze.

Podczas sprzątania urządzenie zapamiętuje najbardziej optymalną trasę sprzątania i wykorzystuje ją przy ponownym czyszczeniu. Wykorzystanie technologii CycloneForce jest związane z zastosowaniem dużych sił odśrodkowych, których zadanie polega na kierowaniu zanieczyszczeń bezpośrednio do komory zewnętrznej. W ten sposób problem zatykania filtru jest maksymalnie ograniczany, a optymalna siła ssąca podczas sprzątania całej powierzchni jest niezachwiana.

Innowacyjny robot odkurzający Samsung POWERbot Essential Wi-Fi pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale 2016 roku. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.