Samsung VR7000: odkurzacz dla fanów Gwiezdnych Wojen

Marek Cekaw
Samsung VR7000: odkurzacz dla fanów Gwiezdnych Wojen

Samsung wprowadza na rynek limitowaną wersję odkurzacza VR7000 z rodziny POWERbot. To co go wyróżnia, to stylistyka, która nawiązuje bezpośrednio do filmowego uniwersum Gwiezdne Wojny.

0

Pod koniec bieżącego roku do kin trafi film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", będący kolejną odsłoną kultowej sagi. Z tej okazji Samsung wprowadza na rynek limitowaną wersję odkurzacza VR7000, którego wygląd nawiązuje do popularnego uniwersum.

Produkt należący do rodziny POWERbot, dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się wyglądem. Pierwsza z nich przypomina hełm mrocznego Darth Vadera, natomiast druga hełm Szturmowca. Oczywiście poza oryginalną obudową, mamy tu do czynienia z całkowicie standardowym odkurzaczem autonomicznym.

Produkt wyposażono w 10 W silniki, a także technologię CycloneForce, jak również Edge Clean Master, która pomaga czyścić obszary przy samych ścianach. Z kolei technologia Visionary Mapping Plus umożliwia odkurzaczowi samodzielne tworzenie i zapamiętywanie map pomieszczeń, a także ustalanie najlepszej strategii sprzątania. Maszyna rzecz jasna dysponuje także sensorami pozwalającymi jej wykrywać i omijać obiekty o średnicy nawet 10 mm, zapobiegając ich wciągnięciu.

Poszczególne wersje różnią się jednak nieco wyposażeniem. Edycja Darth Vader VR7000 ma wbudowane WiFi oraz dysponuje pilotem pozwalającym bezpośrednio kontrolować pracę odkurzacza.

Oba modele odkurzaczy dostępne są już w przedsprzedaży. Model Stormtrooper PowerBot kosztuj 699 dolarów, natomiast Darth Vader PowerBot to wydatek 799 dolarów.

Star-Wars-Edition_POWERbot1

Źródło: Samsung.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.