Sennheiser IE 800 S: muzyka poza domem

Marek Cekaw
Sennheiser IE 800 S: muzyka poza domem

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe słuchawki dla użytkowników, którzy nie chcą się rozstawać z ulubioną muzyką również poza domem. Model IE 800 S, jest mały, lekki i zapewnia wysoką jakość dźwięku.

0

Wiele osób lubi słuchać muzyki poza domem, np., podczas powrotu ze szkoły, spacerów, czy też jazdy na rowerze. Potrzebują więc sprzętu, który będzie lekki, wygodny, a przy tym zapewni odpowiednią jakość brzmienia.

Te kryteria powinny spełnić nowe słuchawki IE 800 S firmy Sennheiser. Produkt ten został wyposażony w 7 mm przetworniki XWB (Extra Wide Band), które według producenta, oferują dźwięk pozbawiony zniekształceń.

Natomiast o odpowiednie jego brzmienie dba firmowy system absorpcji wyposażony w podwójną komorę, który nazywa się D2CA. Zazwyczaj przy niskim poziomie natężenia dźwięku, nie słychać wysokich częstotliwości, a zamiast tego na pierwszy plan wysuwają się niskie tony. System D2CA niweluje ten efekt i dzięki temu dźwięk jest znacznie czystszy.

Producent zadbał też o szeroką ofertę przewodów do wyboru, łącznie z 4,4 mm wtyczką Pentaconn, umożliwiającą podpięcie słuchawek do różnego rodzaju urządzeń. Natomiast o odpowiedni poziom komfortu dba pianka z pamięcią kształtu, pozwalająca lepiej dopasować słuchawki do uszu.

Słuchawki Sennheiser IE 800 S pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będą kosztować 999,95 dolarów.

sennheiser_i800 1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.