Sennheiser Set 880: słuchawki dla osób niedosłyszących

Jakub Kornacki
Sennheiser Set 880: słuchawki dla osób niedosłyszących

Sennheiser Set 880 to zaawansowane słuchawki, które zostały stworzone przede wszystkim z myślą o osobach niedosłyszących oraz dla takich, które mają problem ze słuchem.

0

Sennheiser Set 880 to wyjątkowe słuchawki, które zaprojektowano z myślą o osobach mających problem ze słuchem. Urządzenie zostało przystosowane przede wszystkim do domowego użytkowania, np. podczas oglądania telewizji, rozmowy z najbliższymi bądź słuchania radia.product_detail_x2_desktop_set-860-mounted-rotated

Profesjonalne słuchawki Sennheiser Set 880 mają zagwarantować klarowny, szczegółowy i wyrazisty dźwięk stereofoniczny. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono pięć definiowanych trybów pracy, które zostały przeznaczone do polepszenia różnego rodzaju dźwięku. Każdy może dostosować ustawienia głośności osobno dla lewej, jak i prawej słuchawki.

product_detail_x2_desktop_RS_860_Front_RGB_red-article-image

W Sennheiser Set 880 zastosowano unikatową funkcję rozpoznawania głosu ludzkiego. W przypadku wykrycia mowy, zaawansowane urządzenie automatycznie zwiększa dynamikę głosu, a jednocześnie redukuje wszelkie zewnętrzne hałasy. Ten tryb może zostać w każdej chwili uruchomiony przez użytkownika. Wystarczy jedynie wcisnąć odpowiedni przycisk na słuchawkach.product_detail_x2_desktop_set-860-mounted-isofront

Niemiecki produkt został wykonany z największą dbałością, trwałością i precyzją. Ergonomiczna konstrukcja ułatwia wygodę użytkowania. Producent podkreśla, że w pełni naładowany akumulator jest w stanie pracować nawet przez 18 godzin. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Słuchawki Sennheiser Set 880 wyceniono na 1249 zł.
Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą niemieckiego producenta.

Źródło: Sennheiser, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.