Siemens EQ.6 plus: automatyczne ekspresy ciśnieniowe do kawy

Jakub Kornacki
Siemens EQ.6 plus: automatyczne ekspresy ciśnieniowe do kawy

W pełni automatyczne ekspresy ciśnieniowe do kawy Siemens EQ.6 plus oferują zupełnie nowy sposób serwowania ulubionych napojów kawowych. To wszystko za sprawą wyłącznie jednego dotknięcia.

0

Kawa na trwałe wpisała się w życie człowieku. Bez tego napoju wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia. Dokładnie przygotowany napój kawowy może okazać się najlepszym sposobem na miłe i rozgrzewające rozpoczęcie dnia. Siemens EQ.6 plus to najnowsza seria w pełni automatycznych ekspresów do kawy, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Urządzenia oferują wiele możliwości przygotowania różnych rodzajów kawy.

1 (1)

Wszystkie urządzenia wchodzące w skład najnowszej linii Siemens EQ.6 plus zostały wyposażone w niezawodny młynek ceramiczny ceramDrive, którego główne zadanie polega na zmieleniu ziaren kawy w jak najdrobniejszy sposób. W ten sposób można wydobyć pełnię smaku i aromatu z niemalże każdego ziarenka kawy.

1

Siemens EQ.6 plus wyposażono w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym użytkownicy w domowym zaciszu mogą delektować się smakiem prawdziwej kawy niczym w profesjonalnych kawiarniach. Nad idealną temperaturą parzenia czuwa technologia Senso Flow System, natomiast program aromaDoubleShot odpowiada za wydobycie intensynych aromatów kawy.

1 (2)

Czym byłaby profesjonalna kawa bez dobrze spienionego mleka? Każdy z ekspresów z linii Siemens EQ.6 plus dodatkowo ozdabia napój kawowy grubą i gęstą pianką mleczną. Warto podkreślić, że zastosowany przez producenta program czyszczenia systemu spieniania mleka autoMilk Clean automatycznie aktywuje się po każdorazowym przygotowaniu filiżanki bądź kubka kawy.

Ekspresy do kawy marki Siemens znajdziesz tutaj.

Źródło: Siemens, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.