SlimForce DD850 - blender ręczny od Moulinex

Michał Wójcik
 SlimForce DD850 - blender ręczny od Moulinex

Moulinex wprowadził do swojej oferty kolejny sprzęt z półki małego AGD. Tym razem jest to blender ręczny SlimForce DD850. Wiadomo, że blendery należą do urządzeń niezbędnych w kuchni. Czym zatem ten nowy model może urzec swoich użytkowników?

1

Urządzenie oferuje moc 700 W. Wyposażono go w metalową końcówkę oraz pojemnik o objętości 800 ml. Ci, których takie wyposażenie jest za mało satysfakcjonujące będą mogli zakupić rozbudowaną wersję blendera o nazwie DD855, która dysponuje metalową trzepaczką oraz mini rozdrabniaczem.

SlimForce  DD850

SlimForce DD850

Producent zwraca uwagę na zastosowanie techniki ActiFlow. Dzięki czterem ostrzom ma ona gwarantować szybkie przygotowanie składników.

SlimForce  DD855

SlimForce DD855

Moulinex SlimForce DD850 można zakupić za ok. 150 złotych. Z kolei jego rozbudowana wersja DD855 kosztuje około 290 złotych. Różnica pomiędzy cenami poszczególnych wersji urządzenia jest dosyć zauważalna, ale model bardziej rozbudowany jest w wyposażony w znacznie więcej akcesoriów. Wybór wersji będzie więc zależał od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz oczywiście od zasobu jego gotówki.

Źródło: Moulinex

Waszym zdaniem

randal100

wszystko piękne i nowoczesne,jednak na to wszystko trzeba mieć sporo kasy. Jutro chyba wyjadę do Angli, jak wrócę to wszystko będzie moje. Super!!!! Pa

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.