Sling TV w telewizorach LG

Marek Cekaw
Sling TV w telewizorach LG

Użytkownicy nowoczesnych telewizorów firmy LG Electronics, mogą od teraz korzystać z internetowej telewizji Sling TV. Na mocy umowy zawartej pomiędzy obiema firmami, aplikacja właśnie została udostępniona sprzętowi koreańskiego giganta.

0

Sling TV to internetowa telewizja, dostępna na różnego rodzaju urządzenia, która streamuje kanały popularnych sieci. Klient ma do dyspozycji trzy pakiety zawierające określoną ilość kanałów. Pakiet Sling Orange zapewnia 30 kanałów i kosztuje 20 dolarów miesięcznie. Za 25 dolarów miesięcznego abonamentu możemy otrzymać pakiet Sling Blue, który oferuje 40 kanałów. Jeśli natomiast chcemy mieć dostęp do wszystkich kanałów w ofercie, musimy za tę przyjemność zapłacić 40 dolarów abonamentu.

Ze Sling TV mogą już korzystać posiadacze większości ubiegłorocznych modeli odbiorników firmy LG, wyposażonych w platformę webOS 3.0, jak również wszystkich modeli z tego roku. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba podpisywać żadnej długoterminowej umowy i można opłacać kanały co miesiąc i zrezygnować w każdej chwili.

Jest to więc świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą wiązać się długimi umowami z sieciami kablowymi lub platformami satelitarnymi.

sling-TV-LG-smart-TV1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.