Słuchaj audiobooków na głośnikach Sonos

Marek Cekaw
Słuchaj audiobooków na głośnikach Sonos

Firma Sonos nawiązała współpracę z serwisem Audible, zapewniającym dostęp do szerokiej oferty audiobookow, podcastów oraz programów radiowych. Dzięki temu, użytkownicy jej głośników mogą na swym sprzęcie słuchać książek.

0

Audiobooki zyskują coraz większą popularność, gdyż jest to najwygodniejsza forma przyswajania literatury. Format audio pozwala bowiem zapoznać się z treścią książek podczas wykonywania innych czynności, np. sprzątania domu, biegania czy robienia zakupów.

Od teraz z audiobooków mogą korzystać również posiadacze głośników Sonos. Ich producent nawiązał bowiem współpracę z firmą Audible, która zajmuje się dostarczaniem tego typu treści. W jej ofercie znajduje się szeroka gama audiobooków, podcastów oraz programów radiowych. Dzięki tej współpracy dostęp do nich jest znacznie prostszy, a słuchanie książek przez domowy system audio jest dużo wygodniejsze.

Użytkownicy głośników, dostęp do Audible mogą uzyskać za pośrednictwem aplikacji Sonos lub też bezpośrednio z aplikacji Audible. Dodatkowo mają możliwość przeskakiwania 30 sekund w tył i przód oraz odtwarzania wybranych rozdziałów.

Sonos Audible1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.