Słuchawki Libratone do smartfona Google

Marek Cekaw
Słuchawki Libratone do smartfona Google

Firma Libratone zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek przeznaczone do smartfona Google Pixel 2. Jeden z produktów to słuchawki nauszne, drugi zaś douszne, a oba pojawią się w sprzedaży od listopada.

0

Zaprezentowany niedawno smartfon Google Pixel 2, podobnie jak parę innych modeli, nie ma na wyposażeniu standardowego gniazda słuchawkowego. Użytkownicy muszą więc wymienić posiadane obecnie słuchawki lub zakupić specjalne przejściówki. Jeśli jednak nie mają jeszcze słuchawek, to firma Libratone, przygotowała dwie nowe propozycje.

Przedsiębiorstwo wprowadza na rynek dwa nowe modele słuchawek, certyfikowanych do nowego smartfona Google. Jeden to bezprzewodowe słuchawki nauszne o nazwie Q Adapt on-ear MfG z technologią Bluetooth, które kosztują 219 funtów. Drugi produkt to słuchawki douszne Q Adapt In-Ear, oferowane w cenie 128 funtów, które podpina się poprzez złącze USB-C.

Oba produkty mają na wyposażeniu regulowany system redukcji szumów CityMix, który pozwala użytkownikowi dopasować tłumienie hałasu do otoczenia. Jeśli więc znajdujemy się w głośnym miejscu, możemy ustawić większy poziom tłumienia zewnętrznych dźwięków, pozwalający skupić się w całości na muzyce. Gdy natomiast zechcemy pojeździć na rowerze, wówczas zredukujemy poziom tłumienia, co pozwoli nam\ słyszeć nadjeżdżające samochody.

Model Q Adapt on-ear MfG ma baterię zapewniającą do 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu oraz mają sensory, zatrzymujące odtwarzanie, gdy słuchawki zostaną ściągnięte z głowy.

Oba modele słuchawek na europejskich rynkach pojawią się już w listopadzie.

libratonegoogle 1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.