Słuchawki Sony WH1000XM2 odizolują nas od dźwięków otoczenia

Marek Cekaw
Słuchawki Sony WH1000XM2 odizolują nas od dźwięków otoczenia

Przeszkodą w pełnym skupieniu się na muzyce, jest często hałas otoczenia. Problem ten rozwiązują najnowsze słuchawki Sony WH1000XM2, wyposażone w technologię redukcji hałasów.

0

Słuchanie muzyki poza domem ma to do siebie, że nie zawsze są ku temu odpowiednie warunki. Hałas pasażerów w autobusie, dźwięki przejeżdżających samochodów, czy też rozmawiające w pobliżu osoby zakłócają odbiór muzyki. Producenci słuchawek często wyposażają swój sprzęt w systemu redukcji hałasu i takie rozwiązanie mają także słuchawki Sony WH1000XM2.

Jest to bezprzewodowy model nauszny o bardzo minimalistycznej stylistyce i eleganckim wyglądzie podkreślanym przez łagodnie zakrzywione linie oraz matowe wykończenie. Mają także regulowaną opaskę, miękkie obszycie nauszników zapewniające odpowiednią wygodę, a dostępne są w kolorze czarnym lub złotym.

Sony WH1000XM1

Na pokładzie słuchawek, oprócz systemu redukcji hałasów, znajdziemy także technologię S-Master HX, zapewniającą wysoką jakość streamowanej muzyki. Producent wyposażył je również w system DSEE HX, który pomaga odzyskać wysokie tony utracone w wyniku kompresji pliku. Ciekawostką są także wbudowane sensory, które automatycznie dopasowują natężenie odtwarzanej muzyki do hałasu otoczenia oraz rodzaju aktywności. Natomiast tryb Attention umożliwia wyciszenie muzyki, by można było prowadzić rozmowę bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

Sony WH1000XM2

Sony WH1000XM2 ma także wygodny system sterowania bazujący na panelach dotykowych wbudowanych w nauszniki, zaś fabryczna bateria na jednym ładowaniu zapewni do 30 godzin słuchania muzyki.

Słuchawki dostępne są w internetowych sklepach w cenie 348 dolarów.

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.