Słuchawki Urbanears Sumpan: koniec ze splątanymi kablami

Marek Cekaw
Słuchawki Urbanears Sumpan: koniec ze splątanymi kablami

Większość słuchawek dousznych dostępnych w sprzedaży sprawia problem z przewodami, które albo plączą się w kieszeni, albo przeszkadzają łopocząc wokół szyi. Najnowszy model słuchawek Sumpan firmy Urbanears, pozbawiony jest jednak tej wady, gdyż wyposażono go w sprytny system organizacji przewodu.

0

Każdy użytkownik słuchawek dousznych wie, jak uciążliwy potrafi być ich przewód, jeśli nie został wyposażony w mechanizmy zapobiegające splątaniu. A nawet jeśli takowym dysponuje, to mimo wszystko, przewód swobodnie wiszący wokół naszej szyi i łopoczący na wietrze, również może dać się we znaki.

Urbanears-Sumpan1

Tych problemów pozbawione są słuchawki Sumpan firmy Urbanears. Sam przewód o długości 120 cm znajduje się w materiałowym oplocie, a jego rdzeń wzmocniono kevlarem, co sprawia, że jest nieco grubszy i mniej elastyczny od przewodów standardowo używanych w słuchawkach, ale za to ma mniejsze skłonności do plątania się. Dodatkowo słuchawki wyposażono w specjalny haczyk pozwalający spiąć ze sobą nadmiar kabla i sprawić, że nie będzie już swobodnie zwisał.

Urbanears-Sumpan2

Słuchawki oczywiście mają także w wygodny pilot na kablu pozwalający regulować głośność, w którym znajduje się również mikrofon służący do prowadzenia rozmów poprzez sparowany z urządzeniem smartfon.

Produkt współpracuje ze smartfonami na iOS i Androidzie, a kosztuje 35 dolarów. Można go dostać na oficjalnej stronie  producenta.

Źródło: Maxborgesagency.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.