Sonia Bohosiewicz wybrała sprzęt LG

Adam Kwiatkowski
Sonia Bohosiewicz wybrała sprzęt LG

Niekwestionowana gwiazda i doskonała aktorka, Sonia Bohosiewicz, zgodziła się  opowiedzieć o nowych lodówkach firmy LG. "...Moja pierwsza, własna lodówka była strasznie głośna i często musiałam ją rozmrażać, co skutkowało okropnym bałaganem w kuchni... Lodówki LG oszczędziłby mi wielu problemów i co ważne czasu...” 

 

0

Lodówka LG Kombi (GBF530NSQPB) to niedroga i niezawodna, łatwa w obsłudze chłodziarka, wyposażona w inteligentny system diagnostyki - Smart Diagnosis. Funkcja pozawla użytkownikowi na bardzo szybkie sprawdzenie ewentualnych problemów z eksploatacją lodówki. Wystarczy zadzwonić do konsultanta serwisu LG i postępować zgodnie z jego instrukcjami. Po przyłożeniu smartfona we właściwe miejsce przy otwartych drzwiach, przytrzymaniu odpowiednich przycisków, do infolinii zostanie wysłany sygnał, który zdiagnozuje problem bezpośrednio u serwisanta.

Sonia Bohosiewicz zmusza lodówkę do piszczeniaDzięki temu wie on z jakimi częściami należy pojawić się w domu Klienta, nie tracąc czasu na podwójne wizyty serwisowe. Kolejną zaletą lodówki jest Total No Frost, rozwiązanie eliminuje odszranianie zamrażalnika, jak i głównej komory chłodziarki. System Multi Air Flow, który równomiernie wyrównuje temperaturę w całej lodówce, co eliminuje konieczność układania produktów z danej kategorii na półkach, na różnych wysokościach.

Inteligentna lodówka

Kolejna lodówka LG Kombi - model GBB530NSQXE ma wbudowany system cyrkulacji powietrza (Multi Air Flow) oraz dwie komory: świeżości i optymalnej wilgotności (Fresh 0 Zone, Moist Balance Crisper), ułatwią przechowanie artykułów specjalnej troski. Komora świeżości to dolna przestrzeń w której produkty są mocno schłodzone do temperatury około 0, -1 stopnia. Jest idealna do krótkotrwałego przechowywania mięsa, ryb, bez ryzyka zepsucia produktu, czy utraty jego ładnego wyglądu. Komora optymalnej wilgotności utrzymuje właściwy poziom wilgoci, dzięki czemu produkty np. warzywa i owoce nie utracą swojej jędrności, dłużej zachowując smak i ładny wygląd. GBB530NSQXE pomaga oszczędzać pieniądze, Producent wyposażył lodówkę w solidną izolację i niskopoborowy kompresor, dzięki czemu lodówka uzyskała klasę A+++ -10%. 

W portfolio LG dostępne są lodówki Side-by-Side, nowym produktem jest GS9366NECZ o pojemności 600 litrów. W górnych drzwiach znajduje się system Door-in-Door (drzwiczki w drzwiach). To bardzo praktyczne rozwiązanie, oszczędzające energię elektryczną i pozwalajace na umieszczenie w łatwo dostępnej komorze najczęściej używanych produktów. np. zimnych napoi, przekąsek.

Inteligentne lodówki LG

No Plumbing System - pozwala na instalację lodówki w pomieszczeniu bez ujęcia wody, eliminuje to konieczność doprowadzenia rury z wodą do kostkarki i dystrybutora zimnej wody. Pojemnik w chłodziarce ma ponad trzy litry pojemności.  

0
1
0

Dzięki opracowanemu przez firmę LG kompresorowi liniowemu (Inverter Linear Compressor), lodówki LG z dolnym zamrażalnikiem i funkcją Total No Frost uzyskują zużycie energii o 10% niższe od wymaganego do uzyskania klasy energetycznej A+++. Aby wnętrze lodówki nie straszyło odorem producent zastosował karbonowy odświeżacz Pure N Fresh, który redukuje obecność kwaśnych zapachów towarzyszącym długo przechowywanym produktom. 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.