Sonoro Meisterstück: wielofunkcyjny system audio

Jakub Kornacki
Sonoro Meisterstück: wielofunkcyjny system audio

Wielofunkcyjny radioodtwarzacz Sonoro Meisterstück umożliwia strumieniowanie ulubionych plików muzycznych na wiele sposobów. System muzyczny łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z praktycznymi rozwiązaniami.

0

Sonoro Meisterstück to dwudrożny system audio, wewnątrz którego zostało umieszczonych aż pięć wydajnych przetworników: dwa 18-milimetrowe przetworniki wysokotonowe, dwa 76-milimetrowe przetworniki średniotonowe, a także 133-milimetrowy subwoofer. Przetworniki współpracują z cyfrowym procesorem dźwięku najnowszej generacji, którego zadanie polega na zapewnieniu bardzo dobrej akustyki. W uzyskaniu najlepszego brzmienia pomaga również system bass-reflex ze zoptymalizowanym kanałem wentylacyjnym.

sonoro-MEISTERST_CK-schwarz-flach-rechts-freigestellt

Sonoro Meisterstück oferuje strumieniowanie ulubionych plików muzycznych w dobrej jakości na wiele sposobów. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono napęd CD, złącze USB z funkcją ładowania, tuner analogowy FM i cyfrowy DAB+, a także dostęp do biblioteki muzycznej Spotify Connect. Muzyka może być przesyłana bezprzewodowo poprzez Bluetooth aptX lub WLAN.

170521_sonoro_masterpiece_atmoaufnahmen_rgb_klein_008

Sonoro Meisterstück, podobnie jak większość radioodtwarzaczy producenta, wyróżnia się drewnianą obudową z lakierem fortepianowym. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i ponadczasowo. Produkt z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wyposażenie wnętrza. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania bądź poprzez aplikację mobilną dostępną na wybrane gadżety mobilne.

Sonoro Meisterstück pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie listopada, a jego cena będzie wynosiła 4999 zł. 
Bogatą ofertę tańszych radioodtwarzaczy znajdziecie Państwo tutaj.

Źródło: Sonoro, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.