Sony SP600N: bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych fizycznie

Marek Cekaw
Sony SP600N: bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych fizycznie

Sony wprowadza na rynek nowy model słuchawek bezprzewodowych, skierowany do osób uwielbiających aktywność fizyczną. SP600N to słuchawki o lekkiej konstrukcji, wyposażone dodatkowo w technologię redukcji hałasu.

0

Tegoroczne lato można spędzać wylegując się na plaży, lub aktywnie, czyli biegając, jeżdżąc na rowerze oraz chodząc po górach. Jeśli dodatkowo aktywność fizyczną lubicie umilać muzyką, to potrzebujecie do tego odpowiednich słuchawek, takich jak Sony SP600N.

To najnowszy model bezprzewodowych słuchawek przeznaczonych dla sportowców. Produkt zaprojektowano z myślą o aktywnych użytkownikach, więc jest odporny na pył i zachlapanie wodą, co potwierdza certyfikat IPX4. Zaś stylowa i lekka obudowa, oferowana jest w czterech żywych kolorach, które spodobają się młodszym odbiorcom.

Sony SP600N 1

Słuchawki wyposażono m.in., w technologię EXTRA BASS podbijającą tony niskie, a także wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów. Przydatną funkcją może być natomiast technologia redukcji hałasu. Użytkownik jest wówczas odcinany od hałasów otoczenia. Ale można też ustawić ją w taki sposób, by część z nich przepuszczała, co przydaje się podczas jazdy rowerem.

Sony SP600N 2

Słuchawki zasilane są oczywiście przez wbudowaną baterię, która według producenta, na jednym ładowaniu wytrzyma około 6 godzin. A jeśli chcielibyście je kupić, to informuję, że kosztują 148 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.