Sony SP700N: bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

Marek Cekaw
Sony SP700N: bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

Marka Sony ma w swej ofercie wiele sprzętu audio, w tym także szeroką gamę słuchawek. Firma wprowadziła właśnie na rynek kolejny model, skierowany do osób aktywnych fizycznie, który nazywa się SP700N.

0

SP700N to w pełni bezprzewodowe słuchawki, składające się z dwóch modułów łączących się ze sobą drogą radiową. Produkt zaprojektowano przede wszystkim dla osób aktywnych fizycznie, które uwielbiają biegać, jeździć na rowerze lub ćwiczyć na siłowni z towarzystwem muzyki. Brak kabli zapewnia bowiem pełną swobodę, natomiast specjalne haczyki sprawiają, że słuchawki doskonale trzymają się uszu nawet podczas intensywnego ruchu. Wygodę użytkowania zapewniają natomiast końcówki otoczone miękkim silikonem.

Sony SP700N 1

Słuchawki mają wbudowaną technologię Extra Bass, znacznie wzbogacającą ilość tonów niskich, a także trzy tryby pracy. Pierwszy z nich pozwala słyszeć dźwięki otoczenia podczas korzystania ze sprzętu, co umożliwia m.in., usłyszenie nadjeżdżających pojazdów. Drugi z trybów, to osobisty trener dostarczający wskazówki, służące do poprawienia efektywności ćwiczeń. Trzeci natomiast to zwykła opcja słuchania muzyki, a dzięki cyfrowemu systemowi redukcji szumów, nic nie zakłóci jej odbioru.

Sony SP700N 2

SP700N ma wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów, zaś bateria zapewnia do 3 godzin pracy. Etui z powerbankiem wydłuży nam ten czas do 9 godzin. Słuchawki oferowane są w cenie 178 dolarów.

Sony SP700N 3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.