Sony Xperia Touch: interaktywny projektor

Marek Cekaw
Sony Xperia Touch: interaktywny projektor

Sony wprowadziło właśnie na amerykański rynek zupełnie nowy projektor dla profesjonalnych domowych zastosowań. Model Xperia Touch jest projektorem laserowym i oferowany jest w cenie 1700 dolarów. 

0

Na początku tego roku, podczas targów Mobile World Congress, Sony zaprezentowało nowy projektor Xperia Touch. Teraz produkt jest już dostępny na rynku amerykańskim, gdzie oferowany jest w cenie 1700 dolarów.

Xperia Touch to projektor laserowy z krótką ogniskową, który jednak znacznie różni się od typowych projektorów dla domu. Ten model potrafi przekształcić każdą płaską powierzchnię w 23-calowy dotykowy ekran HD, wykorzystywany do pracy. Może też wyświetlać obraz na maksymalnej powierzchni 80-cali.

To nie wszystkie możliwości tego sprzętu. Urządzenie ma dodatkowo 13 MP aparat fotograficzny oraz dwudrożny głośnik stereofoniczny, który umożliwia oglądanie filmów, a także przeprowadzanie wideorozmów.

Oprócz tego obsługuje Google Play, więc użytkownik może instalować w nim ulubione aplikacje oraz gry. Ponadto wspiera system PlayStation 4 Remote Play, więc idealnie nadaje się do rozrywki. Ponadto zapewnia dostęp do serwisów streamujących treści oraz mediów społecznościowych.

Sony Xperia Touch nadaje się więc nie tylko do pracy biurowej, ale też domowych zastosowań, w tym także rozrywki. Cena 1700 może wydawać się nieco wygórowana, ale zważywszy na możliwości sprzętu, jest to całkiem interesująca propozycja.

Xperia Touch

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.