Soundbar MagniFi Max SR w nowej wersji

Marek Cekaw
Soundbar MagniFi Max SR w nowej wersji

Firma Polk Audio zapowiedziała nową wersję swego soundbara MagniFi Max SR. Nowy model wyposażono w Google Chromecast oraz Ultra HD 4K pass-through. A będzie go można kupić w tym miesiącu w cenie 700 funtów.

0

Latem bieżącego roku Polk Audio wprowadziło do sprzedaży soudbar MagniFi Max SR. Teraz producent postanowił swój sprzęt odświeżyć i zapowiedział zupełnie nową jego wersję, wzbogaconą o kilka dodatkowych elementów.

Soundbar w formacie 5.1, oferowany jest z dwoma głośnikami przestrzennymi, a na jego pokładzie znajdziemy także dekodery strumieni audio w DTS oraz Dolby Digital, jak również firmową technologię SDA. Producent twierdzi, że wspomniany system pomaga tworzyć bardziej szczegółową scenę dźwięku, którą z pewnością docenimy podczas oglądania dynamicznych folmów.

Listwa wyposażona jest w cztery przetworniki szerokopasmowe o średnicy od 2,5 do 8 cm, dwa 2 cm głośniki wysokotonowe, 2,5 cm głośnik centralny oraz 20 cm średnicy bezprzewodowy subwoofer. W jej obudowie znajdziemy dodatkowo trzy wejścia Ultra HD 4K HDMI, jedno wyjście HDMI, optyczne wejście oraz 3,5 mm gniazdo umieszczone na soundbarze. Jest także technologia Bluetooth oraz złącze ethernetowe.

Dodatkową zaletą sprzętu jest wbudowany Chromecast, więc użytkownik może streamować muzykę z takich serwisów jak Tidal czy Dezer. W komplecie otrzymujemy także pilot, ale dodatkowa funkcja inteligentnego pilota, umożliwia sterowanie soundbarem za pomocą pilota od telewizora.

Nowa wersja MagniFi Max SR, pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie można ją kupić w cenie 700 funtów.

MagniFi Max SR

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.