Sprzęt Hisense integruje się z Alexą

Marek Cekaw
Sprzęt Hisense integruje się z Alexą

Klimatyzator oraz osuszacz powietrza firmy Hisense, zyskały właśnie na funkcjonalności. Urządzenia zostały zintegrowane z asystentem Alexą, co znacznie ułatwia ich obsługę, umożliwiając kontrolę ich działania za pomocą komend głosowych.

0

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba urządzeń AGD, współpracujących z cyfrowymi asystentami. Zaliczymy do nich również sprzęt firmy Hisense. Jej przenośny klimatyzator oraz osuszacz powietrza z rodziny HiSmart, zostały właśnie zintegrowane z cyfrowym asystentem Alexą. Dzięki tej zmianie, posiadacze tych produktów, mogą je kontrolować za pomocą głośników Amazon Echo i Echo Dot.

Przenośny klimatyzator, dotychczas był kontrolowany za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej HiSmart Air App. W ten sposób, użytkownik mógł zmieniać tryby jego pracy z dowolnego miejsca domu, wykorzystując do tego celu połączenie internetowe. Teraz nie trzeba będzie nawet wyciągać telefonu z kieszeni, by zmienić temperaturę. To samo dotyczy także inteligentnego osuszacza powietrza. Użytkownik może kontrolować go przy pomocy komend głosowych.

Dodam, że klimatyzator HiSmart Portable Air Conditioner, dostępny jest w cenie 399 dolarów. Natomiast osuszacz w zależności od pojemności zbiornika wody kosztuje od 299 lub 599 dolarów.

hismart_ac

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.