Sukces aplikacji AutoRadar

Jakub Kornacki
Sukces aplikacji AutoRadar

Aplikacja AutoRadar, o premierze której informowaliśmy nieco ponad miesiąc temu, została bardzo pozytywnie przyjęta wśród kierowców. Przez ten krótki okres czasu program został pozytywnie przyjęty przez ponad 100 000 użytkowników. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się e-społeczności w naszym kraju.

2

Aplikacja AutoRadar została opracowana przez twórców najpopularniejszego polskiego systemu nawigacyjnego AutoMapa. Program został stworzony z myślą o kierowcach i informuje ich o przekraczanej dopuszczalnej prędkości, zbliżaniu się do aktywnych fotoradarów, a także o zbliżaniu się do miejsc, w których znajduje się patrol policji lub GITD. Aplikacja jest całkowicie darmowym, a przede wszystkim legalnym systemem, który służy do wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Działa podobnie do CB Radia, jednak został lepiej dopracowany, a także pozbawiony wszelkich wad i zakłóceń.ra1

Przy użyciu aplikacji, oprócz przestrzegania o możliwości otrzymania mandatu, można również zdobyć informacje o utrudnieniach występujących na drodze, takich jak wypadki czy korki. Bieżące informacje są sprawdzone i szybko trafiają do użytkowników dzięki społecznościom AutoMapy, a także serwisu Miplo.pl i Targeo.pl. Warto zaznaczyć, że program został całkowicie pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowcy mogą skupić swoją uwagę na drogowych wydarzeniach. Wszelkie informacje są podawane za pomocą komend głosowych wydawanych przez legendę polskiej motoryzacji - Krzysztofa Hołowczyca. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne pod kontrolą systemów Android, iOS oraz Windows.

Źródło: informacja prasowa, AutoMapa, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Hogg00

100 000 pobrań wcale nie oznacza że jest zaakceptowany, nawet 1/10 go nie używa.

dubield00

Używam AutMapy i Yanosika, który z Automapą dobrze współpracuje. Zainstalowałem AutoRadar, porównałem z Yanosikiem i wykasowałem, po jakimś czasie znowu zainstalowałem zobaczyłem, że nic się nie zmieniło i wykasowałem. Tak jest zrobiona liczba pobrań. Musi powstać wersja zintergowana z AutoMapą + wersja dla tych co Automapy nie używają (oczywiście obie wersje współpracujące ze sobą w zakresie wymiany danych). Chyba, że Yanosik wcześniej zrobi dobre mapy najlepiej offline - wtedy AutoMapa do kosza i przesiadka tylko na Yanosika (o ile docelowo nie będzie droższy od AutoMapy).

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.