Super cicha zmywarka

Jakub Kornacki
Super cicha zmywarka

Niezbyt znana w naszym kraju firma Servis zaprezentowała nową zmywarkę. Producent zapewnia, że jest to najbardziej ciche urządzenie wśród produktów tego typu. Maszyna będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku osób, które posiadają kuchnię otwartą na jadalnię czy pokój.

0

Zmywarka prezentuje się stylowo i nowocześnie. Jej obudowę w ciemno srebrnym kolorze wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Producent zapewnia, że poziom hałasu podczas pracy zmywarki, wynoszący zgodnie z dokumentacją zaledwie 39 dB, nie jest głośniejszy od cyklu chłodzenia lodówki. Na frontowej stronie urządzenia widnieje dosyć duży ekran, który podświetlany jest na niebiesko. Wszystkimi funkcjami urządzenia steruje się za pomocą dotykowego panelu umieszczonego obok wyświetlacza. Zmywarkę wyposażono w szereg przydatnych funkcji, np. opcję opóźnienia rozpoczęcia cyklu pracy, dzięki któremu zmywarka włączy się automatycznie, np. podczas pobytu w kinie.

Servis

Urządzenie wyposażono w trzy konfigurowalne regały, których ustawienie można dowolnie regulować. Można je całkowicie złożyć oraz wyjąć, jeśli użytkownik potrzebuje więcej miejsca na duże naczynia, takie jak np. garnki czy duże miski. Funkcjonalny przycisk regulacji wysokości środkowej półki zapewnia możliwość zmiany ustawienia tej szuflady. Zmywarkę wyposażono w siedem różnych cykli czyszczenia naczyń. Urządzenie jest przyjazne środowisku naturalnemu: pozwala zaoszczędzić zarówno wodę, jak i energię elektryczną.

Dwustopniowe czyszczenie Duo Wash zapewnia większą wydajność, a dodatkowo oferuje delikatne czyszczenie naczyń, które znajdują się na górnej półce. Zgodnie ze wskazaniami producenta ta "szuflada" przeznaczona jest na szklanki oraz inne, cienkie produkty szklane. Dolna półka jest stale, intensywnie nawadniana. Zmywarka charakteryzuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++.

Zmywarka Servis jest dostępna w sprzedaży za około 2000 zł. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Źródło: Appliancist.com, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane