Świąteczne nowości firmy Amica

Michał Wójcik
Świąteczne nowości firmy Amica

Z okazji zbliżających się powoli ale wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia firma Amica przypomina o swoich najnowszych produktach, które z pewnością przydadzą się w amoku świątecznych przygotowań.

0

Jednym z nich jest odkurzacz Beris. Model ten wyposażono w worki Amica bag Long Life. Dysponują one pięcioma, niezależnymi syntetycznymi warstwami. Dzięki temu wydajność worka wzrasta 3-krotnie w porównaniu z tradycyjnym workiem papierowym. Według zapewnień producenta worek LL potrafi wypełnić się prawie w całej swojej objętości, podczas gdy tradycyjne worki zmuszeni jesteśmy wymienić, gdy napełnione są tylko w małej części. Inną zaletą tego systemu ma być utrzymanie pełnej siły ssania do samego końca, a także ulepszona filtracja powietrza, dłuższa żywotność pracy silnika.

Beris

Beris VK 6011

Z kolei aż trzy nowości można znaleźć w segmencie żelazek. To modele Prestis, Vaporis+ oraz Ionis. Charakteryzują się zróżnicowanym designem i odmienną kolorystyką. Są to żelazka z duszą, ale oczywiście nie taką jaką używali nasi przodkowie. Modele te cieszą się bowiem zaawansowanymi, funkcjami technologicznymi jak chociażby elektroniczna regulacja temperatury, funkcja samooczyszczania czy funkcja strażaka (Auto-Off). Ta ostatnia funkcja zapobiega pożarowi w razie włączonego żelazka.

Prestis IT 1011

Prestis IT 1011

Poza tym modele są wyposażone w zabezpieczenie przed kapaniem i osadzaniem się kamienia. Model Ionis ma także stopę ceramiczną z funkcją jonizacji Ionic.

Decyzje czy warto zakupić te produkty zostawiamy czytelnikom, ale na pewno warto zapoznać się z ich parametrami.

Źródło: Amica

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.