System ogrzewania podłogowego Keller

Jakub Kornacki
System ogrzewania podłogowego Keller

Grupa SBS poinformowała o wprowadzeniu do swej oferty nowego rozwiązania, które zostało stworzone do ogrzewania podłogowego. Zostało ono zaczerpnięte z krajów Europy Zachodniej, w której to najwięksi producenci stosują jednorodne rury.

0

Keller

Jednorodne rury są zostały wykonane z polietylenu, który ma zwiększoną odporność termiczną i wysokie właściwości mechaniczne. W skład zestawu wchodzą wszelkie, niezbędne elementy montażowe, czyli rury, złączki, rozdzielcze, izolacje, szafki instalacyjne, pełną automatykę oraz najpotrzebniejsze narzędzia. Warto zaznaczyć, że cały system ogrzewania podłogowego jest stale zabezpieczany.

Keller

Najnowszy system został przeznaczony do mokrego montażu. Rury są montowane przy użyciu takera, folii wzmocnionej tkaniną polipropylenową, która odpowiada za trwałe przymocowanie spinek. Producent zapewnia, że cały proces przebiega szybko i jest prosty. Gwarancję długoletniej oraz bezawaryjnej eksploatacji najnowszego systemu grzewczego dają rozdzielacze, szafki instalacyjne oraz nowoczesna automatyka.

Keller

Podczas montażu rury nie gniotą się. Są one dostępne w zwojach o długości sześciuset metrów. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować problem strat materiału. Koszt robocizny wiąże się z mniejszym kosztem całej inwestycji. Ogrzewanie podłogowe wykorzystuje niskie parametry zasilania, dzięki czemu jest ono bardziej ekonomiczne niż tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe. Zastosowanie takiego systemu grzejnego wiąże się także z odczuwaniem wyższej temperatury. Grupy pompowe są również dostępne w wersji z pompą elektroniczną.

Źródło: informacja prasowa, Keller, SBS, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.