TCL zapowiada nową generację telewizorów Roku TV

Marek Cekaw
TCL zapowiada nową generację telewizorów Roku TV

Chińska firma TCL zapowiedziała 6-Serię telewizorów Roku TV. Produkty trafią na amerykański rynek już od 1 maja będą oferować obraz w rozdzielczości 4K, a ich ceny mają być bardzo przystępne dla klientów.

0

Na rynku telewizorów coraz mocniejszą pozycję zdobywa chińska firma TCL. Koncern zachęca klientów do zakupu swych produktów przede wszystkim niskimi cenami, a także całkiem przyzwoitą funkcjonalnością oferowanych odbiorników. Producent zapowiedział właśnie kolejną 6 Serię odbiorników Roku TV, które za kilka tygodni trafią do sprzedaży na rynku amerykańskim.

Nowe modele będą dostępne w wersjach 55" oraz 65" i zostaną usprawnione w zakresie jasności oraz kontrastu. Producent popracuje także nad stylistyką sprzętu, wyposażając go w obudowy ze szczotkowanego metalu oraz ascetyczną stylistykę. Na ich pokładzie pojawi się także technologia Dolby Vision HDR, zapewniająca wyświetlanie znacznie żywszych barw.

W porównaniu do poprzednika poprawiona zostanie również kontrola nad podświetleniem ekranu, co powinno zaowocować głębszą czernią. Dostaną także głosowe sterowanie funkcjami, jak również WiFi 802.11ac, trzy porty HDMI i złącze Ethernet.

Na razie znamy jedynie cenę 55-calowego modelu, który będzie kosztował 650 dolarów. Producent nie ujawnił jeszcze ile trzeba będzie zapłacić za model 65-calowy, ale to również powinna być kwota poniżej 1000 dolarów.

roku_tcl

Źródło: Tclusa.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.